Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi – konkurs z fantastycznymi nagrodami!

Zbierz pieczątki z 10 obiektów należących do Szlaku, przygotuj zdjęcie i hasło STP. Do wygrania cenne nagrody!

 

Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkich chętnych poszukiwaczy przygód do udziału w konkursie „Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi”. To niepowtarzalna okazja, aby połączyć zwiedzanie z możliwością wygrania wyjątkowej nagrody – roweru elektrycznego. Konkurs trwa od 4.04.2022 do 31.10.2022.

 

Podziemia Dolnego Śląska – zwłaszcza po powrocie legendy o „złotym pociągu” – rozpalają wyobraźnię już nie tylko zdeklarowanych poszukiwaczy skarbów, lecz także każdego miłośnika historii i podróży. Położone w tym rejonie Polski, interesujące podziemne labirynty
twierdz i zamków, czy korytarze nieczynnych już kopalni, które w górzystych partiach
regionu drążono w zboczach w poszukiwaniu złóż, skrywają jeszcze niejedną tajemnicę
i nierozwiązaną zagadkę. Między innymi dlatego wycieczka trasą Szlaku Tajemniczych Podziemi, która obejmuje jedne z najciekawszych i najczęściej odwiedzanych lokalizacji
w województwie, to niesamowita podróż nie tylko w głąb dolnośląskiej ziemi, ale przede
wszystkim – poprzez lokalne i fascynujące historie, które czekają na odważnych odkrywców.

Dolnośląski Szlak Tajemniczych Podziemi zrzesza obecnie dziesięć różnych atrakcji o kilku wspólnych cechach – wszystkie są ciemne, mroczne i arcyciekawe! Przy okazji ich zwiedzania można zdobywać pieczątki na specjalnej ulotce Szlaku Tajemniczych Podziemi. Zebranie wszystkich pieczątek upoważnia do odbioru Certyfikatu Zdobywcy Szlaku Tajemniczych Podziemi, a od 4.04.2022 roku także do udziału w konkursie organizowanym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną.
Na zwycięzców tej akcji czekają: rower elektryczny EcoBike Basic Nexus Black oraz 2 vouchery do wykorzystania w sklepie Martes Sport o wartości 1000,00 złotych.

Co zrobić, aby zawalczyć o nagrodę?

  • Zebrać dziesięć pieczątek na jednej specjalnej ulotce*,
  • przygotować hasło reklamowe Szlaku Tajemniczych Podziemi,
  • wykonać zdjęcie jednej z dziesięciu atrakcji Szlaku Tajemniczych Podziemi i opatrzone danymi (imię i nazwisko) wysłać na adres: konkurs@dot.org.pl.

Zgłoszenia konkursowe (hasło reklamowe i ulotkę Szlaku Tajemniczych Podziemi) wraz z wypełnionym formularzem należy kierować do biura Organizatora na adres:

Dolnośląska Organizacja Turystyczna
ul. Świdnicka 44

50-027 Wrocław

 

Regulaminu Konkursu oraz formularz do pobrania:

 

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo: konkurs@dot.org.pl.

*Do zbierania pieczątek służy ulotka Szlaku Tajemniczych Podziemi, która jest bezpłatna, a którą Uczestnik może pobrać ze strony szlakpodziemi.pl (zakładka Certyfiakt Zdobywcy Szlaku) lub w punktach Informacji Turystycznej we Wrocławiu: na dworcu Wrocław Główny lub na wrocławskim lotnisku. Ulotka dostępna jest również we w biurze DOT przy ulicy Świdnickiej 44 we Wrocławiu bądź u każdego ze Współorganizatorów – pod warunkiem jej dostępności.